Přečtěte si aktuální vydání zpravodaje Podpora v praxi

← zpět na Novinky

8. března 2024

Víte, jak může prožité trauma ovlivnit náš mozek? Čím to je, že některé situace dokážeme zpracovat, ale jiné ne?  Na tyto a další otázky odpovídají naše psychoterapeutky v článku Mozek a stres v nejnovějším vydání zpravodaje Podpora v praxi.

Ve zpravodaji se mimo jiné dočtete o aktivitách Platformy pro pomoc osobám se zkušeností se sexualizovaným násilím za poslední měsíce.

A také tentokrát představujeme dalšího účastníka této Platformy, a sice organizaci Rozkoš bez rizika. V textu se dozvíte více o jejím fungování a o tom, jaké služby poskytují pracovnicím a pracovníkům v sexbyznysu. Přibližuje zároveň data z jejich posledního výzkumu ohledně toho, s jakými trestnými činy se jejich klientela nejčastěji musí potýkat.

Přečíst si můžete také o naši aktuální kampani Obyčejné předměty, neobyčejná bolest nebo o výstupech našeho nového výzkumu o dopadech sexualizovaného násilí a nákladech na zdravotní péči.

Aktuální, třetí číslo zpravodaje si můžete stáhnout zde.

Předchozí čísla najdete zde.Norway_grants@2x.png

Zpravodaj Podpora v praxi vzniká v rámci projektu Rozvoj Platformy pro pomoc obětem sexuálního násilí, který je podpořen z Fondů Norska 2014–2021 a je realizován v termínu od 1.11.2022 do 30.4.2024.

© 1994-2024 proFem | Nastavení cookies | Redakce FenomioFlow