Vzdělávání | Profem

Vzdělávání

Zajímá vás téma domácího a sexuálního násilí? Jste člověk, který se ve své praxi setkává s oběťmi domácího nebo sexuálního násilí a chcete zvýšit své kompetence pro práci s touto cílovou skupinou? Pracujete ve státních službách a rádi byste pro svůj tým uspořádali školení v podobě kurzu na míru? Pracujete na základní nebo střední škole a máte zájem o workshop pro své studenty a studentky?

 

Nabízíme kurzy akreditované Ministerstvem práce a sociálních věcí (MPSV). Kurzy jsou určeny především pracovnicím a pracovníkům v sociálních službách v rámci povinného dalšího vzdělávání. Vhodné jsou ale i pro další pomáhající profese nebo i pro ty, které tato témata zajímají. S ohledem na etické zásady organizace proFem, nejsou kurzy určeny pro klientky a klienty organizace. 

Momentálně nabízíme tyto kurzy (informace viz. odkaz níže):

  • Sexuální násilí a trauma 
  • Odškodňování a peněžitá pomoc obětem trestné činnosti 
  • Práva obětí domácího a sexuálního násilí v rámci trestního řízení 

Pro základní a střední školy pořádáme preventivní a osvětové workshopy. Pro více informací pište na administrativa@profem.cz.

Nenašli jste v námi nabízených kurzech to pravé pro vás? Chcete kurz pro celou vaši organizaci nebo pracoviště? Objednejte si u nás kurz na míru přímo odpovídající vašim dosavadním zkušenostem a potřebám například na téma domácí násilí, sexuální násilí a právo a jiné. V minulosti jsme již realizovali řadu kurzů na míru, například pro pracovníky a pracovnice městských úřadů nebo policie. Napište nám vaši představu na email administrativa@profem.cz a společně probereme, jak ji naplnit.


Nevyhovuje Vám termín kurzu? Napište nám na administrativa@profem.cz.