Otevíráme novou dlouhodobou terapeutickou skupinu pro oběti sexuálního násilí

← zpět na Novinky

6. května 2024

V září 2024 otevíráme další běh dlouhodobé terapeutické skupiny zaměřené na podporu postupné a zdravé integrace negativní zkušenosti.

Již nyní je možné se hlásit do dalšího běhu dlouhodobé terapeutické skupiny, která bude probíhat celý rok od 20. září 2024. Skupina je určena ženám, které mají zkušenost se sexuálním násilím.

Kdy a jak skupina probíhá?

Setkání budou probíhat po dobu jednoho roku, v intervalu jednou za 14 dní vždy v pátek dopoledne, a to od 20. září 2024. Výjimkami jsou státní svátky. Během letních prázdnin pak budou setkání probíhat 1x měsíčně. Každé setkání je plánováno na 1,5 hodiny.

Účast na skupině je zdarma.

Skupinu povedou naše psychoterapeutky Helena Opletalová a Irena Štangl Filipová.

Co Vám skupina může nabídnout?

Bezpečný a respektující prostor pro společné a dobrovolné sdílení vlastní zkušenosti ve skupině žen, které si prošly něčím obdobným. Záměrem skupinové terapie je zážitek vzájemné podpory, sounáležitosti a přístupu bez předsudků. Nebudou chybět prvky podpůrných a uvolňovacích technik, včetně edukace podporující porozumění vlastnímu prožívání.

Kontaktní osoba pro zájemkyně a případné dotazy:

Mgr. Irena Štangl Filipová, irena.filipova@profem.cz

Pokud máte o účast ve skupině zájem anebo jakékoliv související dotazy, obraťte se na Irenu Štangl Filipovou na výše uvedené e-mailové adrese.

Místo a adresa setkávání: proFem - centrum pro oběti domácího a sexuálního násilí Břevnovská 1692/6, Praha 6 - Břevnov, 169 00 v prostorách komplexního centra PORT

Důležité informace:

S každou zájemkyní si domluvíme informativní úvodní schůzku. Teprve na základě této schůzky se společně domluvíme o účasti ve skupině. Obsahem této schůzky bude mimo jiné i seznámení s podrobnými pravidly a zásadami plánované skupiny.

© 1994-2024 proFem | Nastavení cookies | Redakce FenomioFlow