Podpořte náš Fond právní pomoci

Naďa Gubová

09.10.2013

Podpořte náš Fond právní pomoci

ProFem o.p.s. má od 21. 5. 2013 zaregistrovanou veřejnou sbírku. Jak nás můžete podpořit?

Příspěvkem na naši veřejnou sbírku podpoříte projekt Advocats for Women – bezplatné právní poradenství pro oběti domácího násilí. V rámci tohoto projektu poskytujeme přímé poradenství ženám a mužům postiženým či ohroženým domácím násilím. V odůvodněných případech zprostředkujeme právní zastupování u soudu, které hradíme z fondu právní pomoci. Přispěním do veřejné sbírky podpoříte právě tento fond právní pomoci.

 

A jak přispět?

 

Existuje hned několik možností:

  • Zasláním příspěvku na bankovní účet určený pro tyto účely, číslo účtu 74807480/0300, vedený u Československé obchodní banky.

 

  • Prostřednictvím služby paysec nebo přímou úhradou prostřednictvím platební karty. Více na www.darujspravne.cz

 

  • paysec

 

  • Zasláním dárcovské SMS: Zašlete SMS ve tvaru: DMS PROFEM na číslo 87 777. SMS Vás bude stát 30 Kč a z toho 28,50 Kč půjde na bezplatné právní poradenství pro oběti domácího násilí. Pokud chcete být pravidelným dárcem po celý rok, můžete nám zaslat SMS ve formě: DMS ROK PROFEM na číslo 87 777 a každý měsíc se Vám odečte 30 Kč, z nichž půjde 28,50 Kč na podporu projektu AdvoCats for Women. Více o projektu dárcovských SMS najdete na stránkách www.darcovskasms.cz

 

  • Zakoupení benefičních předmětů. Plyšová hračka je vybavena stuhou s logem organizace a heslem „Moje síla neublíží!“. Bližší informace zde.

 

Děkujeme!