Novinky | proFem

V Záhřebu jsme hodnotili mezinárodní projekt Love and Respect II.

Eva Michálková

11.06.2019

V Záhřebu jsme hodnotili mezinárodní projekt Love and Respect II.

V rámci dvouletého projektu Love and Respect II. - Preventing Teen Dating Violence jsme se setkali naposledy a to na evaluačním setkání v Záhřebu.

Cílem třídenního meetingu (5.-7.6.2019) bylo společně se s partnerskými organizacemi ohlédnout za dvouletou spoluprací. Setkání proběhlo v prostorách partnerské organizace působící v Chorvatsku, CESI - Centar za edukaciju, savjetovanje i istraživanje.

Hodnotili jsme, jak se nám dařily naplňovat cíle, co je potřeba ještě dotáhnout a jak nástroje vytvořené v projektu můžeme využívat i nadále a přispívat tak ke zvyšování osvěty a prevence v tématu partnerského násilí mladých.

Projekt sám však ještě nekončí - čeká nás finalizace dalších dvou interaktivních kvízů nebo mezinárodní setkání dobrovolnic a dobrovolníků, kteří byli do projektu aktivně zapojeni.

Už jste si vyzkoušeli naše první dva kvízy? Nejen je, ale i články o tom, co je to partnerské násilí mladých nebo kam se v případě násilného vztahu obrátit pro radu, najdete na sdílené webové platformě.

Více o projektu si můžete přečíst v přehledu aktuálních projektů.

gallery