Novinky | proFem

Postupně se vracíme k osobním konzultacím

Eva Michálková

07.05.2020

Postupně se vracíme k osobním konzultacím

Obnovujeme chod našich služeb v Praze, Berouně, Benešově a Příbrami, a to za přijetí zvýšených hygienických a bezpečnostních opatření.

Během nouzového stavu v souvislosti s epidemií Covid-19 jsme poskytovali služby pouze online a telefonicky. Nyní v souladu s uvolňováním preventivních opatření se také my vracíme do běžnějšího režimu. 

S ohledem na snahu maximálně ochránit zdraví Vás klientek a klientů i pracovníků organizace Vás žádáme, abyste:

  • přijali telefonát od pracovnic, které se s Vámi spojí den před plánovanou konzultací, a potvrdili, zda jste zdraví a počítáte se setkáním
  • se účastnili osobní konzultace sami bez přítomnosti dětí či jiného doprovodu
  • dorazili přesně v domluvený čas, protože Vás budeme čekat již u zvonku a společně zavítáme rovnou do konzultační místnosti
  • počítali s tím, že při uvítání ani rozloučení si bohužel nepodáme ruku a setkání proběhne v rouškách = podmínka pro poskytnutí konzultace (v případě zájmu lze použít i rukavice, kterými jsme vybaveni)
  • s předstihem oznámili, pokud se rozhodnete za daných okolností nepřijít
  • zrušili domluvenou osobní konzultaci v případě, že byste vykazovali známky onemocnění (teplota, rýma, kašel, dušnost)
  • oznámili, pokud by u Vás byla nařízena osobní karanténa či prokázána nákaza COVID-19

 

Na všech našich pobočkách dodržujeme hygienická pravidla proti šíření nákazy a prosíme Vás o totéž – oboustranně zodpovídáme za to, že se setkáme v dobré fyzické kondici.

Pokud se účastníte skupinových terapií, prosím vyčkejte na e-mail s bližšími instrukcemi, zda, kdy a za jakých podmínek se budou další setkání konat.

Dosavadní online služby poskytujeme nadále beze změny (zejména komunikace a konzultace přes Facebook Messenger ve všední dny od 9 do 15 hod.). I nadále jsme pro vás k dispozici přes chat nebo telefonní linku právní pomoci - více o posyktovaných službách zde.

 

Vaše dotazy rádi zodpovíme na našich obvyklých kontaktech.