Novinky | Profem

Osobní konzultace bez objednání každou středu

Barbora Báštěcká

19.01.2023

Osobní konzultace bez objednání každou středu

Potřebujete naléhavě řešit svou situaci? Od 1. února jsme tu pro vás vždy ve středu od 9 do 18 hodin. 

Spustili jsme službu krizové intervence, která je určena pro klienty a klientky starší 16 let, hledající pomoc v tíživé situaci spojené s domácím nebo sexuálním násilím, ke kterému dochází nyní nebo k němu  docházelo v minulosti.

Klienti a klientky se nemusí předem objednávat, a mohou přijít i anonymně (nemusí uvádět své jméno). K dispozici zde pro ně bude pracovnice vyškolená v oblasti domácího a sexuálního násilí s výcvikem v krizové intervenci.

V rámci konzultace mohou pro sebe získat:

  • bezpečný prostor probrat a sdílet svou aktuální situaci
  • podporu v náročném prožívání
  • možnost utřídit si myšlenky a získat náhled na možná řešení
  • informace o námi nabízených službách a možnostech návazné spolupráce

Službu mohou využít i naše klientky/naši klienti i v průběhu již  probíhající spolupráce (například v terapii, poradenství, zastupování apod.), pokud u nich dojde k akutnímu zhoršení stávající situace a s tím spojeného prožívání.

Konzultace nenahrazují odborné sociální nebo právní poradenství, či terapii.

Na osobní konzultaci můžete přijít do poradny proFem, na adrese V luhu 715/6, Praha 4 (blízko zastávky tramvají 11 a 14 Horky).

Jsme zde pro vás, nezůstávejte na své starosti sami.

Rádi byste získali více informací o našich službách, nebo se chcete objednat na konzultaci? Volejte na číslo 608 22 22 77 (po až pá 9-15), nebo nám napište e-mail na adresu poradna@profem.cz.

Nabízíme také anonymní poradenství prostřednictvím chatu na adrese chat.profem.cz (st 18-21, pá 9-12) a telefonické linky pro oběti SN na čísle 777 012 555 (út 17-19, čt 19-21).