Love & Respect na Facebooku

Eva Michálková

19.07.2018

Love & Respect na Facebooku

Prostřednictvím Facebooku zvyšujeme informovanost o násilí ve vztazích mladistvých.

V rámci mezinárodního projektu Respect and Love - Preventing Teen Dating Violence II jsme na facebooku založili skupinu s názvem Love & Respect CZ. Tato skupina slouží ke sdílení zážitků a zkušeností s partnerskými vztahy. Je určená pro mladé lidi od 16 do 26 let, kteří se chtějí dozvídat více o zdravém partnerství založeném na lásce a respektu. Ti, kdo prochází komplikovaným vztahem, nebo vztahem, ve kterém dochází k násilí, zde mohou získat radu, podporu a užitečné kontakty.

Cílem této skupiny je s mladými lidmi diskutovat o problémech ve vztazích a zvyšovat veřejné povědomí o násilí ve vztazích mladistvých. Samotné diskuse v naší skupině jsou moderovány pracovnicemi, které s mladými lidmi pracují a mají o problematice násilí ve vztazích mladistvých (teen dating violence) znalosti. Ve skupině také sdílíme rozličné materiály, odkazy, obrázky a videa týkající se této problematiky.

Pokud se o tomto tématu chcete dozvědět více nebo chcete poradit ohledně Vašeho vztahu, neváhejte navštívit naši skupinu zde.

gallery