Centrum | Profem

Jak podpořit vznik prvního centra pro oběti v ČR?

Eva Michálková

Jak podpořit vznik prvního centra pro oběti v ČR?

Chceme obětem sexuálního násilí i jejich blízkým vytvořit místo, kde najdou potřebnou pomoc. Jako první v České republice začínáme budovat centrum, v němž budou dostupné veškeré potřebné služby pod jednou střechou.

Budování takového centra však není jen tak. Prostory na Praze 6, kde bude PORT fungovat, aktuálně rekonstruujeme. Bohužel na dokončení rekonstrukce nemáme, i přes veškerou podporu firem, grantů, aktivizace našich zdrojů a předchozí podpory individuálních dárců, dostatek financí. Přispějte v naší sbírce na Donio a pomozte nám rekonstrukci dokončit:

Sdílení na sociálních sítích

Budeme rádi, pokud naše příspěvky, ať už ke sbírce na Donio nebo k informacím o centru a plánovaných službách budete sdílet například na vašich sociálních sítích. I toto rozšiřování povědomí o naší organizaci a službách pro oběti sexuálního násilí je pro nás velmi důležité.

Facebook: facebook.com/proFem.o.p.s

Instagram: instagram.com/profem.cz

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCp5h6cSsrqDGdrrQorRY8KA

 

Odborná dobrovolná činnost nebo posílení našeho týmu

Jste odborníci v oblasti psychoterapie či psychologie, sociální práce, právo či advokacie a chtěli byste uplatnit své znalosti v oblasti neziskového sektoru a pomoci obětem sexuálního a domácího násilí?

Máte know-how v oblastech social media, social media campaign, tvorba videí, poskytování IT podpory, fundraising [DP1] (a další) a rádi byste svou odborností podpořili dobrou věc? Neváhejte se na nás obrátit, společně můžeme hledat možnosti využití Vaší expertízy v aktivitách organizace.

Pokud byste chtěli rozšířit síť odborníků spolupracujících s proFem, ať už na dobrovolné nebo zaměstnanecké bázi, prosím napište nám na: info@profem.