Centrum | Profem

Jak podpořit vznik prvního centra pro oběti ČR

Eva Michálková

Jak podpořit vznik prvního centra pro oběti ČR

Chceme obětem sexuálního násilí i jejich blízkým vytvořit místo, kde najdou potřebnou pomoc. Jako první v České republice začínáme budovat centrum, v němž budou dostupné veškeré potřebné služby pod jednou střechou.

Budování takového centra však není jen tak. Čeká nás rozsáhlá rekonstrukce, zařízení celého objektu, aby se v něm naše klientky a naši klienti cítili, co nejbezpečněji, ale také navýšení našeho personálu, abychom dokázali pomoci opravdu všem, kteří to potřebují. 

Souhlasíte s tím, že by v Česku měla být dostupná pomoc obětem sexuálního násilí? Budeme rádi za vaši podporu!

 

Finanční podpora

Finanční prostředky využijeme zejména v aktuální fázi rekonstrukce a úpravy a vybavení prostor. Díky významné podpoře Městské části Praha 6 máme k dispozici prostory za zvýhodněný nájem, ty je ovšem potřeba velmi důkladně zkrekonstruovat a připravit pro specifické potřeby centra. 

 

 

Sdílení na sociálních sítích

Budeme rádi, pokud naše příspěvky, ať už ke sbírce na Darujme nebo k informacím o centru a plánovaných službách budete sdílet například na vašich sociálních sítích. I toto rozšiřování povědomí o naší organizaci a službách pro oběti sexuálního násilí je pro nás velmi důležité.

Facebook: facebook.com/proFem.o.p.s

Instagram: instagram.com/profem.cz

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCp5h6cSsrqDGdrrQorRY8KA

 

Odborná dobrovolná činnost nebo posílení našeho týmu

Jste odborníci v oblasti psychoterapie či psychologie, sociální práce, právo či advokacie a chtěli byste uplatnit své znalosti v oblasti neziskového sektoru a pomoci obětem sexuálního a domácího násilí?

Máte know-how v oblastech social media, social media campaign, tvorba videí, poskytování IT podpory, fundraising [DP1] (a další) a rádi byste svou odborností podpořili dobrou věc? Neváhejte se na nás obrátit, společně můžeme hledat možnosti využití Vaší expertízy v aktivitách organizace.

Pokud byste chtěli rozšířit síť odborníků spolupracujících s proFem, ať už na dobrovolné nebo zaměstnanecké bázi, prosím napište nám na: info@profem.