proFem fandí na Beach Help Cupu

2. 9. 2017

Ester Fleischhansová

Fandime týmu "Řekni To!" V rámci charitativního turnaje Beach Help Cup.

Minulou sobotu 2. 9. proběhl v pražském Bráníku již třetí Beatch Help Cup a my jsme tam nechyběli.

Beatch Help Cup je tunaj v plážovém volejbalu s cílem podpořit organizace, které v Praze poskytují registrované sociální služby. Turnaje se zúčastňují smíšené dvojice, které ale nehrají za sebe, nýbrž za vybranou sociální službu.

Měli jsme to štěstí, že za nás soutěžil tým Řekni to! Celý turnaj jsme jim drželi palce a fandili jim. Každý z jejich zápasů byl velmi napínavý a těsný. Občas jsme i napětím zadržovali dech. Znovu jim tedy touto cestou děkujeme. Umístili jsme se sice až na dvacátém sedném místě, ale i tak to pro nás byla výhra. Jsme rádi, že jsme Vás poznali a strávili sobotní den s Vámi a také samozřejmě s celým naším pracovním týmem.

Za proFem na Beatch Help Cupu se ale jen nesportovalo. Proběhlo skvělé vystoupení skupiny TiDiTaDe, která hraje na africké bubny “djembe”.  Skupina sklidila nebývalý úspěch a dokonce roztančila pořadatele a některé z návštěvníků.

Důkazem, že sobotní turnaj byl ve znamení radosti, provázanosti a spolupráce, je zdržení se některých účastníků až do pozdně večerních hodin. Těšíme se, až se zúčastníme turnaje zase příští rok!

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510226-sport-v-regionech/217471290030057-beach-help-cup