Vyhlašujeme celorepublikovou soutěž pro studenty

12. 4. 2013

Naďa Gubová

Vyhlašujeme celorepublikovou soutěž pro studenty a studentky středních škol o nejlepší „sociální reklamu", která se bude věnovat tématu Domácího násilí a násilí na ženách.

...Tento projekt realizuje proFem ve spolupráci s Avon Cosmetics. Tato soutěž je vyhlášena v rámci projektu „Mluvme spolu o domácím násilí", který zahrnuje 9 preventivních workshopů v 7 městech ČR. Fantazii se meze nekladou, studenti a studentky mohou použít jakoukoli formu (video, obrazy, plastiky, fotografie, koláže apod.). V odborné komisi, která bude díla posuzovat, budou zástupci a zástupkyně proFem o.p.s., Avon Cosmetics, zastoupení OSN v Praze a Olympus Czech Group.

Vyhlášení výsledků soutěže bude probíhat v září 2013 v Praze za účasti autorů a autorek návrhů a také ambasadorky projektu Avon proti domácímu násilí Daniely Peštové, která vítězům a vítězkám předá ceny.
První tři vítězná díla a další nejlepší práce budou vystaveny a přístupné veřejnosti. Cílem této soutěže a následně výstavy je upozornit na domácí násilí jako na společensky nepřípustný jev, který by okolí nemělo přehlížet s mlčením, a oběti domácího násilí podpoří v úsilí řešit jejich obtížnou situaci tím, že jim poskytne podporu a pomoc.

Díla posílejte na adresu Plzeňská 66, 150 00 Praha 5
současně s přihláškou ke stažení zde
Nejpozději do 15. srpna 2013.

Pro případné dotazy nás kontaktujte na info@profem.cz